خعلی وقتع هیچ سرگرمی ندارمـ

شدع بودم یع مردع متحرکــ. کارای تکراری ،، ادمای تکراری،، حرفای تکراری،، دروغای تکراری،،فکرای تکراری.

متاسفانع یاشایدمـ خوشبختانع ادم متنوع طلبی عم! و این منو عز کارای تکراری خسته میکنه مدام دنبال چیزای جدید عم. 

یع چن مدتع حداکثر نهایت تلاشمو میکنمـ بیرون عزخونع نرمـ. با افراد خانوادع حداقل معاشرت رو دارم(البت اگ کوثر رو فاکتور بگیرمـ.ک اون دلیل دارع:))و بع طبع کسل کنندس! ولی خو برا ادمی مث من بعضی وقتا اینجور شرایط لازمع اینک منزوی بشع و یکمـ خودشو بسازع.

من گل خشک زیاد دارمــ .همشونو جم میکردمــ بیدلیل خوشم میومد عه این کار. چن وق پیش یع جعبه خالی رو میز سیستم بود نشستم یع سری عه گل خشکارو توش چیدمـ. چیز جالبی شد. میشع بش ب چشم سرگرمی نگا کرد.البت برا تابستونــ.برا بعد یع کنکور وحشتناک!

اینم دسدبندیع ک منو کوثر درست کردیمـیکی برا من یکی برا کوثر. راستش کوثر تازگیا خعلی باهامع.بع اینخاطرع ک فک میکنع میرم دانشگاهو تنها میمونع و کسی نی حرفاشو بش بگع! ولی زه خیال باطل دانشگاه رفتن کجا بود با این اوضا!؟؟؟

:)

دنبال دوتا آویز واسع وسط دسبندا میگردمـ.

شاید عاخرین پست تا کنکور(شاید..چون مال من معلوم نی)

حتی نمیدع خورشید این حسو بع زمینـــ...

روزا میگذرع اینجوریـــ:)

برا ,یع ,کوثر ,تکراری ,رو ,ک ,کارای تکراری ,یکی برا ,سرگرمی نگا ,نگا کرد ,کرد البت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س) شاره کم سنه رنگی شبیهِ نور ثبت شرکت پایگاه صابرون مرکز تعمیرات ایسیو و برق خودرو الکار سئو چیست روش های بازاریابی اینترنتی kharid-14009