متاسفانع اخلاقای زاخار زیادی دارمـ

یکیش خودخوریـــ.

راستش خعلی دلخورمــ. عه دیروز دارمـ با خودمــ کلنجار میرمــ ک کدوم کارمـ باعث قضاوت و فکر اشتباه دربارمـ شدع.
انقد فک میکنمـ تا عاخرش بع سردرد میرسع و دوبارع قــرص و قرص 

اجیم همیشع میگ تو زیادی با بقیع فرق داری.راس میگع شاید مقایسع من با بقیع باعث قضاوت اشتباه دربارمــ بشع
نمیدونم شاید ایراد عز منع ک بع یع سری عز چیزای کلیشع ای زیاد اعتقاد ندارم و پایبند بع قانونایی ک منطقی براشون نمیبینم نیسدم هستن
شاید تو این مملکت همع دوس دارن بهشون دروغ بگی .وقتی دنــیا هممون شدع اینک بدنیابیایم ،، بزرگ شیم،، عاشق شیم،، شکست بخوریم،، و دوبارع عاشق شیم و ازدواج کنیم و تمومــ.شروع یع زندگی تکراری ک هرروز ریپید میشع .ولی من این زندگی رو نمیخاام!! من نمیتونم پایبند یکی باشم!من میخام عه زندگی ک تاالان نکردمش رو تجربش کنم بع بهترین نحو!!ترسی ک تو زندگیم دارم باعث میشع عه یع میلی ک غریزیع سرباز بزنم !هیچکس نمیتونع این ترس رو درک کنع غیر اجی فاطمم!!چون اونم همون ترسو دارع.

میبینی!!قضاوت ادما چقد بدع!؟؟نمیدونی چقدم شکستم وقتی اجی فاطمم ترسشو پیشم بع زبون اورد و پاشد رف تا بغضش نشکنع.

همیشع سعی کردمــ صادق باشم. چون بزرگ ترین ضربع های زندگیم ک مسیر زندگیمو کامل دگرگون کرد و مسبب حال خرابیای بعضی موقع هام بوده دروغایی بود کع باهاش زندگی کردم.

ولی خوو تو این دنــیا ی وحشی کمتر کسی پیدا میشع مث من و اجی فاطمم باشع.اینو خعلی با اطمینان میگم! چون ما تربیت شده ی مامانمونیم:)حال الان مامانمم بخاطر صداقتش بودع.هعیی و هعی

درسته من عز نظر طرز فکر و روابط عمومی با تمام افراد خانوادع درتناقضم عم ولی حداقلش اینع ک بهم اطمینان دارن!#اعتماد مهم ترین چیزیع ک خانوادم بم دادن!

کاش این اعتمادو خیلیا بع حرفایی ک زدع بودم داشتنـــ.

کاش این نوشتع رو همع ادمایی ک توی زندگیمن میتونستن بخونن.خعلی وق بود تو دلمــ جم شدع بودن و یع تلنگر کوچیک ک یکی بم زد باعث شد بع قلم بیارمشون:)

عز زندگی هاتون لذت ببرینـــ. من عادمی عم ک تو عادی ترین حالت ممکن دنیا متمایز عم ، چون چیزیع ک خودم میخام و این باعث میشع همیشع تنها باشم و بمونمــ .

اهنگای قدیمی رو دوس دارمــ .

نت رو با ویدیو یا چیزی تموم میکنم تا چن ساعت دگ دگ نمیخام ان شمــ. یاعلی:)

شاید عاخرین پست تا کنکور(شاید..چون مال من معلوم نی)

حتی نمیدع خورشید این حسو بع زمینـــ...

روزا میگذرع اینجوریـــ:)

ک ,بع ,رو ,تو ,باعث ,زندگی ,اجی فاطمم ,باعث میشع ,باعث قضاوت ,و دوبارع ,ک تو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لیزر موهای زائد وب نوشته های یک دانش آموز ایرانی-فاطمه سادات روزنوشته های کارمند مجرد مجسمه محصولات ارگانیک آویسا filemanager گروه تلگرام وبلاگ وادی علم موزیک آلن مرکز فرهنگی حقوقی ورزشی خانواده مطهر